19 серпня у малій залі виконавчого комітету міська влада провела за участі громадських активістів організаційний комітет з підготовки та відзначення у Комсомольську Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

У заході взяли участь заступник міського голови Н.Д.Угнічева, директор ДЖКГ П.Б.Василюк, начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська, головний спеціаліст відділу культури і туризму М.М.Сидорчук, головний спеціаліст культури і туризму Т.М.Луцій, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Т.В.Оробченко, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді О.І.Гончар, в.о. директора КП «Комсомольський Палац культури і творчості» Г.М.Чирва, в.о. заступника начальника ЦТП №10 з технічної експлуатації Т.П.Рассказова, інспектор ВДАІ з обслуговування м.Комсомольська С.О.Вініченко, заступник начальника Комсомольського МВ УМВС Д.І.Дуденко, директор КП «Міськсвітло» В.В.Михайлик, директор ГО «Центр «РОДІС» Л.Б.Дмитренко, завідувач організаційного сектору ГО «Центр «РОДІС» К.В.Цехла, волонтери - представники ГО «Комсомольська міська організація товариства сприяння обороні України» К.В.Кузнець та О.В.Андрушкевич, ЗМІ.

Н.Д.Угнічева висловила вдячність директору ГО «Центр «РОДІС» Л.Б.Дмитренко та членам громадської організації за активну участь у суспільному житті міста, тісну та плідну співпрацю з міською владою. Надія Дмитрівна підкреслила, що з огляду на складу суспільно-політичну ситуацію широкомасштабні святкування з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України у Комсомольську відміняються, але в ці дні заплановано ряд патріотичних культурно-масових заходів, до яких можуть долучитися комсомольчани та гості міста.

Начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська звернулася до присутніх з проханням до 23 серпня прикрасити місто державною символікою, прокоментувала план заходів з підготовки до відзначення державних свят.

Присутні обговорили програму культурно-масових заходів по відзначенню 23-ї річниці незалежності України, узгодили низку організаційних питань.

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України відділ культури і туризму надає програму культурно-масових заходів:

Програма культурно – масових заходів по відзначенню 23-ї річниці незалежності України

Дата та час проведення

Місце проведення

1.

Конкурс дитячих малюнків «Подаруй малюнок Україні»

22.08.2014 року

вул. Конституції, район Стели

2.

Відвідування делегацією від представників міської влади та громадськості могили

М. Зайцева, що загинув під час АТО, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

22.08.2014 року

3.

Оформлення підприємств, закладів, установ міста Державними Прапорами України

23.08.2014 року

Підприємства, заклади та установи міста

4.

Виступ муніципального духового оркестру до Дня Державного Прапора України

23.08.2014 року

з 19.00 до 20.30 год.

Літня естрада парку культури і відпочинку

5.

Культурно-мистецька акція патріотичного спрямування ГО «Центр «Родіс» за підтримки відділу культури і туризму «З Днем народження, Україно!». У програмі:

- покладання квітів до пам’ятника

Т.Г. Шевченку;

- парад вишиванок «Ми – українці!» («Етноподіум»);

- «Український хенд-мейд» - виставка-ярмарок виробів народних умільців Комсомольська;

- конкурсно-акційна програма «З Днем народження, Україно!»

(фотоконкурс «Моя рідна Україна»;

конкурс авторських віршів про Україну;

конкурс дитячих малюнків на асфальті «Я люблю Україну»;

акція «Подаруй бібліотеці українську книгу»; акція «Слово до слова – складається мова»;

акція «Спільна листівка «З Днем народження, Україно» та ін.)

24.08.2014 року

з 16.00 по 16.15 год.

з 16.15 по 16.40 год.

з 16.15 по 19.00 год.