З 09 по 14 грудня відбулися засідання постійних комісій Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області: постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я, законності та правопорядку; постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації; постійної комісії з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів; постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики; постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології.

У ході комісій розглядалися питання: «Про хід виконання «Міської Комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень на 2016-2020 роки», «Про затвердження Комплексної  програми розвитку освітньої галузі м.Горішні Плавні на 2017-2021 роки», «Про затвердження Порядку забезпечення безкоштовним харчуванням за рахунок міського бюджету дітей військовослужбовців, які перебувають на службі у Збройних Силах України за контрактом, на період їх перебування в зоні проведення антитерористичної операції, дітей батьків-інвалідів, які набули статусу під час антитерористичної операції та дітей, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції», «Про затвердження Програми забезпечення культурного дозвілля для жителів м. Горішні Плавні із залученням муніципального духовного оркестру на 2017 рік», «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міський палац культури і творчості» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2016-2017 роки», «Про затвердження Програми реабілітації дітей-інвалідів м. Горішні Плавні на 2017 рік».

Опрацювали 11 питань галузі охорони здоров’я, 31 питання поновлення прав користування земельними ділянками, 34 питання архітектури і містобудування.

Розглянули питання внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Горішні Плавні на 2016 рік, до додатку Програми фінансової підтримки комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2016 рік, до додатку «Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та збереження екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки», до Програми розвитку та збереження зелених насаджень у м. Горішні Плавні на 2016-2017 роки, про надання дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах території ландшафтного заказника місцевого значення «Лісові озера», про погодження інвестиційної програми КВП «Теплоенерго» м.Горішні Плавні» на 2017

рік, внесення змін до «Програми будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2016 рік», про затвердження плану роботи Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2017 рік».

14 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради за участю керівників структурних підрозділів міської ради та виконавчого комітету, де були розглянуті питання  «Про затвердження міського бюджету на 2017 рік» та «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Горішні Плавні на 2017 рік».

Засідання проходили жваво, активно обговорювалися питання.