15 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Горішніх Плавнях біля пам\'ятного знака воїнам-афганцям відбулося урочисте покладання вінків та квітів, присвячене 33-й річниці виведення радянських військ з Афганістану.

Вшанувати пам’ять загиблих та віддати шану учасникам бойових дій прийшли представники органів місцевого самоврядування: міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, заступники міського голови Надія Угнічева й Іван Павленко, члени громадської організації «Комсомольська міська спілка ветеранів Афганістану «Учасників бойових дій», учасники бойових дій на Сході України, представники першого відділу Кременчуцького РТЦК та СП і військовослужбовці, депутати, ветерани, громадськість, інші.

Хвилиною мовчання вшанували світлу пам\'ять полеглих на території інших держав воїнів, героїв, які захищали єдність України на Сході.

Поклали вінки та квіти до підніжжя меморіалу. На завершення урочистих заходів зробили спільне фото на довгу пам\'ять, організували польову кухню й пригостили присутніх солдатською кашою.