Увечері 24 червня Горішні Плавні вітали випускників загальноосвітніх шкіл міста 2017 року. Урочистості відбулися на Театральній площі за участі випускників, учителів, батьків, містян.

Привітати одинадцятикласників з останнім шкільним святом завітали представники органів місцевого самоврядування: міський голова Дмитро Биков, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу освіти Ірина Шошина, завідувач міським методичним кабінетом Світлана Негода, працівники відділу освіти й міського методичного кабінету, директори загальноосвітніх шкіл міста, отець Георгій.

Міський голова Дмитро Биков привітав випускників, батьків та вчителів зі святом. У напутньому слові для молоді наголосив, що в житті кожної людини закінчення школи є важливим етапом у розвитку та становленні особистості, час самостійності, відповідальності, вибору майбутньої професії. Очільник міста порадив їм не зупинятися на досягнутому,  займатися самоосвітою, творчістю й спортом, вивчати іноземні мови. «Набуті в студентські роки навички знадобляться вам упродовж усього життя. Завдяки знанням, наполегливості,  доброму ставленню до людей, ви зможете реалізувати свої плани й досягти заповітних мрій», - зазначив Дмитро Биков.

У ході святкових промов випускників благословили в добру путь вчителі, батьки, священнослужитель. Побажали дітям здійснення мрій, гарної долі, миру, благополуччя, щасливої життєвої дороги й великих досягнень.

Випускний вечір традиційно відкрито прощальним шкільним вальсом. Молодь вшанувала пам\'ять загиблих захисників Вітчизни, прихиливши до монументу «Вічний вогонь» корзини живих квітів. Випускники випустили у вечірнє небо Горішніх Плавнів повітряні кульки – символ нового етапу в житті вчорашніх школярів.

У ході урочистої церемонії нагородження медалістів міський голова Дмитро Биков вручив випускникам золоті й срібні медалі, привітав дітей і батьків з відмінним результатом. Начальник відділу освіти Ірина Шошина - атестати з відзнакою. Цьогоріч зі школою та учителями попрощалися 239 випускників. За успіхи в навчанні золотою медаллю нагороджено 12 учнів, срібною - 10.

Випускників, які переступили поріг школи й вступили в доросле життя, гучними оплесками вітали представники територіальної громади м. Горішні Плавні, гарною концертною програмою - творчі колективи навчальних закладів міста й Палацу культури і творчості. На завершення свята зробили спільне фото напам’ять.