15 травня в місті Горішні Плавні в затоці Барбарі відбувся Кубок пам\'яті нашого земляка, першого учасника Олімпійських ігор, майстра спорту міжнародного класу Олександра Литвиненка.

Участь у всеукраїнських змаганнях із веслування на човнах «Дракон» взяли 10 корпоративних команд: 6 команд із Горішніх Плавнів - «Виконком», «Дирекція по ТО» (ПрАТ «Полтавський ГЗК»), «ДЗФ» (ПрАТ «Полтавський ГЗК»), «Гірничий цех» (ПрАТ «Полтавський ГЗК»), «Фероліт» (НВП «Фероліт»), «Fit House» (спортивний клуб «Fit House»), 1 команда з Кременчука - «Патруль Кременчука»,  1 команда з Хмельницького - «ДРАКАР», 1 команда з Києва - «SUN DRAGON», 1 команда з Харкова - «BBS».

За підсумками змагань на дистанції 200 метрів І місце виборола команда «Виконком»; ІІ місце - команда «Fit House», ІІІ місце - команда «ДЗФ».

На дистанції 1000 метрів І місце здобула команда «Fit House», ІІ місце - команда «Виконком», ІІІ місце - команда «ДЗФ».

За сумою двох дистанцій І місце виборола команда «Fit House», ІІ місце - команда «Виконком», ІІІ місце - команда «ДЗФ».

Переможці та призери Кубку пам’яті Олександра Литвиненка були нагороджені кубками, медалями та подарунками від компанії Ferrexpo.

Змагання були організовані органами місцевого самоврядування (відділом культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради) спільно з компанією Ferrexpo, Благодійним фондом Полтавського гірничо-збагачувального комбінату та ГО «Драгонком».