23 березня в Горішніх Плавнях у великій залі Палацу культури і творчості пройшов благодійний концерт «Улюблені оперні арії, романси і пісні» викладача вокалу Полтавської місіонерської духовної семінарії Віти Гажали, викладачів та вихованців ПСМНЗ «Дитяча музична школа», хору Полтавської місіонерської духовної семінарії.

На благодійний концерт завітали представники територіальної громади міста, органів місцевого самоврядування: міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева.

Перед глядачами виступила улюблениця горішньоплавнівців меццо-сопрано Віта Гажала. Концертну програму відкрито виступом солістки в супроводі хору Полтавської місіонерської духовної семінарії. Чудові музичні твори презентували співачка та учасники оркестру викладачів дитячої музичної школи (художній керівник і диригент Володимир Андріянов), лауреати всеукраїнських та обласних конкурсів тріо «Гран-прі» під керівництвом Жани Фоміної, лауреат міжнародних конкурсів трубач Іван Шавлай, хор Полтавської місіонерської духовної семінарії, концертмейстер Любов Вергелесова. У програмі концерту були представлені романси, українські народні пісні, арії з опер Жоржа Бізе, Каміля Сен-Санса, П\'єтра Масканьї, твори інших відомих композиторів.

Міський голова Дмитро Биков, вручивши співачці Віті Гажалі букет квітів, від імені територіальної громади висловив усім вдячність за чудовий благодійний концерт.

У вітальному слові віце-ректор ПМДС єпископ Новосанжарський Веніамін відзначив: «Сьогодні ми мали можливість отримати незрівнянне задоволення від гарної музики, очиститися духовно і взяти участь у справі милосердя, важливій для душі кожного».

У ході концерту зібрано близько 8,8 тис. грн, які перераховані у шпиталь Збройних сил України в Луганській області.

Організаторами благодійного концерту є відділ культури, спорту і туризму та Полтавська місіонерська духовна семінарія.