05 квітня в Горішніх Плавнях стартувала Всеукраїнська акція «За чисте довкілля». Територіальна громада Горішньоплавнівської міської ради: структурні підрозділи міської ради, виконавчий комітет, бюджетні установи, заклади, організації, комунальні підприємства, державні служби, приватні підприємства, небайдужі мешканці багатоквартирних житлових будинків вийшли прибирати закріплену за ним територію.

Мета цієї колективної діяльності – прибрати територію міста після зими, ліквідувати стихійні сміттєзвалища, здійснити обрізку дерев і кущів, провести благоустрій та озеленення.

У рамках оголошеного в місті Дня благоустрою працівники підприємств, установ, організацій, закладів усіх форм власності впорядкували власні та закріплені ділянки відповідно до Правил благоустрою міста. Мешканці житлових будинків займалися наведенням порядку біля своїх під’їздів, на дитячих майданчиках, подвір’ях. Працівники структурних підрозділів Горішньоплавнівської міської ради, виконавчого комітету зібрали сміття на території тополиного гаю та вздовж берега Дніпра. Учні навчальних закладів міста, ЗНЗ, ВПГБУ, політехнічного коледжу долучилися до прибирання лісопаркових зон міста та території заказника «Лісові озера».