18 жовтня міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота взяли участь в акції за покращення екологічного стану річки Дніпро, організованій ГО «Пульс Країни».

До акції з зариблення Дніпра охоче долучилися рибалки, волонтери, підприємці міста, малі й дорослі містяни. Захід відбувся на березі Дніпра в районі човнової станції «Гірник». Активісти випустили в Дніпро 125 кг щуки.

Міський голова Дмитро Биков подякував громадським активістам за небайдуже ставлення до екологічних проблем головної водної артерії України. Відзначив чудову ініціативу, позитивний досвід самоврядування, пообіцяв громаді підтримку в важливих питаннях збереження навколишнього середовища. Підкреслив, що зупинити незаконне масове знищення риби можливо лише спільними зусиллями громади, представників органу місцевого самоврядування, органів контролю.

Генеральний директор ГО «Пульс країни» Віталій М’якінін прокоментував, що даною акцією активісти хотіли привернути увагу територіальної громади, до проблем браконьєрства, що набуло в державі загрозливих масштабів.

Громадську акцію фінансово підтримав народний депутат України Костянтин Жеваго, який виділив кошти на придбання риби.