14-15 листопада у рамках реалізації молодіжної політики міста та з нагоди Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» відділом у справах сім’ї та молоді виконкому Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області організовано дводенний тренінг з теми «Протидія торгівлі людьми».

Захід пройшов за участі практичного психолога, експерта ОБСЄ Лукової Світлани (м. Полтава) та практичного психолога, консультанта гарячої лінії з питань протидії торгівлі людьми, насильства ГО «Ла-Страда» Новака Олега (м. Київ), соціальних педагогів і психологів навчальних та професійно-технічних закладів міста.

Тренінг проведено з метою обміну досвідом  роботи, підготовки соціальних педагогів і психологів до впровадження в навчальних закладах міста виховної  роботи щодо запобігання торгівлею людьми, підвищення рівня поінформованості серед дітей, батьків, вчителів щодо проблеми торгівлі людьми, принципів протидії торгівлі, роз’яснення прав та можливостей постраждалих осіб.