15 червня на виконання рішення двадцять другої сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 18 квітня 2017 року в малій залі виконкому за головування голови конкурсної комісії, першого заступника міського голови Олександра Чуприни проведено конкурс з визначення забудовника доступного житла в районі житлового будинку № 8 по проспекту Героїв Дніпра міста Горішні Плавні.

Члени комісії опрацювали конкурсну документацію в рамках наданої пропозиції та згідно з умовами проведення конкурсу, затвердженими рішенням сесії міської ради, визначили переможця - ПП «Технобудмонтаж».

У ході відбору переможця комісія керувалася наступними критеріями -  найнижча запропонована вартість 1 кв. м спорудження житла; можливість будівництва за власні кошти; рівень застосування сучасних енергозберігаючих технологій, технічних рішень та обладнання; будівництво та прийняття в експлуатацію об’єкта протягом трьох років шести місяців (з моменту укладання договору оренди землі); відсоток будівництва доступного житла не повинен бути меншим, ніж 20% від загальної кількості квартир багатоквартирного житлового будинку.

На виділеній міською радою земельній ділянці забудовник планує звести 5-поверховий 3-під’їздний будинок на 48 квартир. Два останні поверхи буде облаштовано під двох’ярусні квартири. Відсоток будівництва доступного житла становить 21% від загальної кількості квартир житлового будинку.