16 лютого міський голова Дмитро Биков провів у Центрі ПМСД виїзну нараду, за результатами якої поінформував ЗМІ про початок робіт із реконструкції рентгенографічного кабінету, розташованого на IV поверсі Центру ПМСД.

Очільник Горішніх Плавнів зауважив: «Нещодавно на заміну старого рентген-апарату виробництва 1981 року придбано сучасну цифрову рентгенографічну систему JUMONG C виробництва південнокорейської компанії SG HealthCare вартістю 1,96 млн грн. На придбання сучасного медичного обладнання з міського бюджету виділено 700 тис. грн, депутатом Полтавської обласної ради від нашого міста Дмитром Спатарем -1 млн грн, депутатом Полтавської обласної ради від нашого міста Володимиром Говоренком - 300 тис. грн. Для встановлення нової рентгенографічної системи розпочато капітальну реконструкцію старого приміщення рентген-кабінету».

Проект реконструкції буде профінансовано спільно з міського бюджету та Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату». Його вартість складе близько 700 тис. грн. У ході ремонту підлогу буде захищено спеціальним ізоляційним шаром.