З нагоди 45-річчя діяльності народного хору «Славутич» та 35-річчя народного вокального ансамблю «Дніпряночка» 14 листопада 2015 року в Комсомольському Палаці культури і творчості відбувся ювілейний творчий звіт художніх колективів «Україна – пісня солов’їна».

Привітати ювілярів завітав міський голова Дмитро Биков. «Висловлюю щиру вдячність за вагомий вклад у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність, спрямовану на створення позитивного іміджу Комсомольська, – наголосив міський голова. – Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуючи велич полтавського краю, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну!»

Особливі слова вітання адресував Дмитро Геннадійович керівникам художніх колективів – Заслуженому працівнику культури України Василю Єпішку і Людмилі Єпішко: «Дякую вам за любов до української пісні, а також – за збереження народних традицій рідного краю. Нехай ваша неперевершена яскрава творчість і надалі хвилює серця вдячних шанувальників».

Щирими оплесками нагороджували глядачі учасників колективів народного хору «Славутич», народного вокального ансамблю «Дніпряночка», народного ансамблю танцю «Молодички».

Народна пісня не знає кордонів, лине від серця до серця та єднає нас в ім’я щасливого майбутнього України.