22-23 березня 2017 року в м.Кременчуці  на спортивній базі водноспортивного комплексу «Нептун» Кременчуцького національного університету ім. М.В.Остроградського пройшов турнір з плавання серед спортсменів з обмеженими можливостями пам’яті майстра спорту України Івана Торовика. Наше місто представляли 10 спортсменів секції плавання регіонального  центру «Інваспорт».

Кращі результати показали Загороднєв Назар, Хованець Віталій та Малихіна Тетяна. Велику силу волі і духу показав Скорик Олександр. Цей турнір став першим стартом обласного рівня для Гайдаша Сергія.

У скарбничці нагород у наших спортсменів 9 перших місць, 6 -  других та одне третє.

На цих змаганнях наша команда здобула перший досвід  в естафетному плаванні. Усі учасники змагань були нагороджені грамотами, медалями та солодкими призами.