19 листопада відбулась тридцята (позачергова) сесія Комсомольської міської ради п\'ятого скликання, на якій було розглянуто питання про затвердження заходів, спрямованих на мінімізацію наслідків світової фінансової кризи для економіки нашого міста.

Депутатський корпус розглянув перелік видів робіт соціального спрямування на території Комсомольської міської ради і визначив координатора, який узагальнюватиме інформації про стан ринку праці та про виконання заходів на кожній сесії міської ради — це міський координаційний комітет сприяння зайнятості населення. Загалом перелік вищезазначених заходів містить 18 пунктів, які після зуважень та пропозицій, висловлених на сесії депутатами міської ради, будуть доопрацьовані відповідними службами міськвиконкому і підписані міським головою. Детальніше із переліком можна буде ознайомитись на офіційному веб-сайті Комсомольської міської ради у розділі «Нормативні документи» (рубрика «Рішення сесії міської ради»).