У Сумах завершився турнір всеукраїнської Універсіади з дзюдо, за підсумками якого наші земляки, які навчаються в університетах інших областей, завоювали 4 медалі – три золоті і срібну.

У ваговій категорії до 66 кг у фінальному поєдинку зустрілися дзюдоїсти Полтавщини, які навчаються у Тернополі – переміг комсомольчани Андрій Бурдун, «срібло» дісталося Андрію Кушкову.

У першості серед чоловіків (до 73 кг) переміг Дмитро Канівець, а серед жінок (понад 78 кг) – Єлизавета Каланіна (вони навчаються у Харкові).

Тепер наші земляки у складі студентської збірної України будуть представляти свої іногородні вищі навчальні заклади на XXVIII літній Всесвітній Універсіаді, яка 3-14 липня відбуватиметься у Гванджу (Республіка Корея).