Одна медаль національної першості з плавання поїхала до Комсомольська, ще три здобув полтавець

Днями у Білій Церкві закінчився чемпіонат України з плавання на короткій воді серед молоді. У турнірі взяла участь і команда Полтавської області. Не зважаючи на те, що у командному заліку полтавці фінішували дев’ятими з одинадцяти команд, чотири нагороди все ж поїхали на Полтавщини.

Третє місце на дистанції 100 метрів брасом виборола спортсменка з Комсомольська Марина Надточій. Марина подолала свою дистанцію за 1:09,32 хвилин. Ще три нагороди здобув полтавець Ярослав Денисенко. Ярослав плавав на чемпіонаті вільним стилем і здобув нагороди на трьох різних дистанціях. Полтавець першим фінішував у запливах на 400 метрів (результат 3:52,58) та 1500 метрів (15:46, 18 хвилин). Також Ярослав здобув «срібло» на дистанції 200 метрів, показавши результат 1:49, 75.

Нагадаємо, що нещодавно полтавець Микита Гончар здобув «срібло» на юнацькому чемпіонаті України з плавання в Харкові.