22 грудня у великій залі виконкому відбулась третя сесія Комсомольської міської ради шостого скликання. Першочергово депутати розглянули фінансові питання. Зокрема, було затверджено звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2010 року. Також депутати прийняли рішення про порядок фінансування видатків міського бюджету в 2011 році до прийняття рішення міської ради «Про міський бюджет на 2011 рік», в якому зазначено про проведення фінансування щомісячно в межах 1/12 обсягу планових видатків міського бюджету на 2010 рік(з урахуванням внесених змін), крім витрат спеціального фонду, порядок фінансування якого передбачено частиною четвертою статті 23 Бюджетного кодексу України. Члени депутатського корпусу затвердили зміни до програм головних розпорядників коштів на підставі аналізу фактичного виконання доходів бюджету за 11 місяців 2010 року. Зокрема, збільшити видатки: по міському відділу освіти на суму 15 тис.грн., по відділу з фізичної культури та спорту на суму 99 тис.грн., по управлінню охорони здоров’я на суму 30 тис.грн., по управлінню праці та соціального захисту населення на суму 60 тис.грн., для поповнення статутного фонду КВП «Комсомольськтеплоенерго» передаються кошти в сумі 300 тис.грн.

З питань охорони здоров’я депутати затвердили міську програму «Замісна підтримуюча терапія» на 2011 – 2014 р.р. і план заходів до виконання міської програми, а також прийняли рішення про надання дозволу на укладення договорів між поліклінікою «Медичний центр ПМСД» і приватно-практикуючими лікарями загальної практики – сімейними лікарями, що мають ліцензію МОЗ України на надання первинної медико-санітарної допомоги населенню на засадах сімейної медицини.

З питань соціальної служби депутати заслухали інформацію про виконання у 2010 році Комплексної програми ЦСССДМ «Соціальна робота із сім’ями, дітьми та молоддю» на 2007 – 2010 роки» та затвердили таку ж програму на 2011 – 2014 роки.

Депутати заслухали та взяли до відома інформацію про хід виконання міської комплексної «Програми розвитку фізичної культури та спорту в 2010 році.» Після чого міський голова вручив нагороди переможцям та призерам II комплексної Спартакіади серед трудових колективів підприємств, організацій та установ. 1-е місце виборола команда ПГЗК-1, 2-е місце – ПГЗК-2, 3-є місце – команда «Ветеран».

З питань економічного розвитку та ресурсів було розглянуто та затверджено Програму економічного та соціального розвитку міста на 2011 рік та питання розподілу орендної плати за оренду комунального майна та напрямки її використання у 2011 році.

Члени депутатського корпусу затвердили міську Комплексну програму боротьби зі злочинністю та правопорушеннями на 2011 – 2015 роки та прийняли рішення про посилення профілактичного впливу та протидії проявам пияцтва та алкоголізму серед населення міста Комсомольська.

На сесії були розглянуті питання житлово-комунального господарства по затвердженню у новій редакції заходів по виконанню програм «Капітальний ремонт житлового фонду міста Комсомольська» на 2010 рік та «Благоустрій міста Комсомольська» на 2010рік і «Розвиток міських доріг» на 2010 рік.

Крім цього, на сесії депутати розглянули питання дозвільних процедур та регуляторної політики, а також питання архітектури та містобудування.