14 липня до нашого міста завітали волонтери із Донецької області, члени громадського об’єднання «Твоє нове місто» із Торецька Володимир Єлець і Сергій Поплавець у рамках акції «Трембіти з Торецька», яка стартувала 09 липня у місті Івано-Франківську.

Голова правління громадського об’єднання «Твоє нове місто» Володимир Єлець на зустрічі із містянами розповів про Торецьк, про діяльність об’єднання, про акцію «Трембіти з Торецька».

«Ми хочемо, щоб звуки трембіти, наповнені духом України, долинули до українців за лінією фронту», – наголосив Володимир.

Волонтери з Донецької області в Карпатах у Верховинському районі у трембітарів закупили трембіти і вчилися гри на гуцульському інструменті. Додому везуть дві трембіти. Вони відвідали Львів, Івано-Франківськ, побували на Говерлі, у Надвірному, Верховині, Світловодську. Попереду – Дніпро, Лозова, Краматорськ, Покровськ, Маріуполь.

І в кожному місті України звучить трембіта!