Телепроект «Справжня Україна» у Комсомольську

У Комсомольську 20 вересня перебували тележурналісти Першого національного каналу. Знімальна група Національної телекомпанії України (НТКУ) з 17 по 21 вересня працює над проектом «Справжня Україна» на території Полтавської області. Мета проекту – висвітлити на прикладі життя звичайних людей в регіонах виконання соціальних ініціатив Президента України, економічні зміни в країні. Тематика зйомок: доступне житло; громадський транспорт; нові робочі місця соціальні послуги для населення; відкриття шкіл та дитсадків; нові туристичні об’єкти; охорона здоров’я; розвиток ЖКГ; відновлення та будівництво підприємств; розвиток сільського господарства та інше.

Телевізійники проводили зйомки в нашому місті на таких об’єктах, як басейн «Нептун», стадіон гімназії ім..В.Нижниченка, котельня з альтернативним видом палива мікрорайону № 15, будинок №5 по вулиці Першопрохідців, який включений до програми «Доступне житло», ВАТ «Полтавський ГЗК».Вони також взяли інтерв’ю в міського голови С.А.Супруна.

За словами тележурналістки Лілії Вашатко, проект "Справжня Україна" дасть можливість глядачам Першого Національного дізнаватися про реформи уряду з перших уст.