19 грудня з нагоди Дня Святого Миколая Чудотворця на Театральній площі міста Горішні Плавні відбулося довгоочікуване свято для дітей – відкриття міської новорічної ялинки.

В урочистостях разом із територіальною громадою взяли участь представники органу місцевого самоврядування: міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік.

Мешканців та гостей міста привітав міський голова Дмитро Биков. Напередодні новорічних свят побажав усім здоров\'я, злагоди, добробуту, гарного настрою. Висловив надію на те, що 2017 рік стане для нас роком змін на краще та здійснення мрій.

На зустріч із новорічною красунею-ялинкою завітали улюблені мультиплікаційні герої дітвори: бегемот Глорія, зебра Марті, лев Алекс, жабеня Фроггі, посіпака Боб, мавпеня Люсі, які розважали маленьких містян чудовими іграми, запальними танцями, новорічними піснями. Традиційно побували на веселому святі казкові персонажі Дід Мороз і Снігуронька. Разом із дітьми засвітили вони яскраві вогники святкової новорічної ялинки в місті. З нагоди початку новорічних свят у вечірньому небі над Горішніми Плавнями заіскрився кольоровий висотний феєрверк.

Захід організовано за ініціативи міського голови Дмитра Бикова Горішньоплавнівською міською радою, відділом культури, туризму та спорту, відділом освіти. Святкову програму підготували творчі колективи центру дитячої та юнацької творчості: зразковий вокальний ансамбль «Каприз», театр моди й танцю «Престиж» та колектив Палацу культури та творчості.

Організатори повідомили, що цьогоріч міській новорічній ялинці виповнилося п’ять років. Зелену красуню прикрасили три сотні кольорових кульок, 150 бантів, 200 метрів кольорового дощику, 600 метрів світлових гірлянд. На радість любителів яскравих новорічних фото оновлено огорожу навколо ялинки. Для мешканців міста організували ярмарок новорічних поробок. Театральну площу міста вперше оздобили двома казковими будиночками, де відпочиваючі тепер зможуть зігрітися гарячою кавою, чаєм, теплими молочними коктейлями, посмакувати солодощами.