Напередодні Дня працівників місцевого самоврядування   в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.В.Гоголя відбулися урочистості з нагоди професійного свята тих, хто є запорукою розвитку демократії, динамічного поступу країни, зміцнення економічної бази і соціальної сфери – керівників  місцевих органів влади.

В ошатній залі театру зібралися керівники органів місцевого самоврядування Полтавщини, депутати сільських, селищних, міських, районних та обласної рад. Від Комсомольська на святкові заходи прибули міський голова С.А.Супрун, перший заступник очільника міста Д.Г.Биков, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, секретар міськради С.О.Калашнік, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету Комсомольської міської ради.  Самоврядування – це найкраща школа розвитку громадянської свідомості та активності. Саме тому роль і повноваження цього інституту влади повинні зростати. Привітати з професійним святом працівників органів місцевого самоврядування, депутатів Полтавського регіону прибули голова Полтавської ОДА О.В.Удовіченко, голова обласної ради І.М.Момот та Полтавський міський голова О.Ф.Мамай. У своїй вітальній промові голова ПОДА зазначив, що в святковій залі присутні ті, хто значну частину свого життя віддав роботі на громаду, в органах місцевого самоврядування, будучи депутатами в різні періоди, відстоюючи інтереси виборців, активно працювали в радах різних рівнів тоді і працюють зараз. Олександр Васильович побажав зібранню доброго здоров’я, миру, злагоди, благополуччя. Від  обласної ради, депутатів обласної ради шановне зібрання вітав з професійним святом голова Полтавської обласної ради І.М.Момот. Іван Михайлович сказав: «Ви є виразниками тих надій та сподівань людей, які довірили вам представляти їхні інтереси в органах місцевого самоврядування. Дякую ветеранам органів місцевого самоврядування, депутатам, які на громадських засадах покращують життя людей, усім колегам за громадянську позицію, за самовіддане служіння територіальним громадам. Ідея місцевого самоврядування проста і зрозуміла: усі проблеми на місцях повинні вирішуватися людьми, які там проживають. Добра, щастя, нових успіхів вам, шановні  працівники органів місцевого самоврядування!» За вагомий особистий внесок, утвердження та розвиток місцевого самоврядування ряд працівників та депутатів місцевого самоврядування Полтавщини  нагородили почесними відзнаками. За сумлінне виконання службових обов’язків, значний особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, високий професіоналізм Почесною грамотою Полтавської ОДА нагородили першого заступника міського голови Д.Г.Бикова.  За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальних громад області, активну громадянську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесною грамотою Полтавської обласної ради нагородили голову правління ВАТ «Полтавський ГЗК», депутата обласної ради В.В.Лотоуса. Учасників урочистостей вітали мистецькі колективи області. Святковий концерт розпочали вихованці Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського хореографічною композицією «В кінці греблі шумлять верби» у виконанні народного ансамблю «Джерело», художній керівник та постановник заслужений працівник культури Григорій Островний.

Таїсія Лиманська