Нинішній конкурс проходив серед педагогів ЗОШ протягом тижня (з 5 по 9 грудня) у таких номінаціях: українська мова та література, біологія, етика, англійська мова, фізична культура. Змагання з фахової майстерності передбачали чотири тури. У першому турі конкурсанти захищали власні педагогічні ідеї та знайомили журі з технологією впровадження їх у свою роботу. Другий тур передбачав проведення конкурсного уроку. У третьому турі проводилося тестування з методики викладання предмету, педагогіки, психології. Завершальний четвертий тур – майстер-клас, де кожен вчитель демонстрував цікаві інновації з власного досвіду роботи.
З кожного фаху журі визначало одного переможця. Серед основних критеріїв незалежного оцінювання члени журі зважали, у першу чергу, на цікавість педагогічного досвіду, методики та технології, які використовує вчитель у навчально-виховному процесі, оригінальність, практичну значимість  педагогічних технологій, стиль викладання і таке інше. Конкурс передбачав визначення кращого вчителя-професіонала, який, незалежно від фаху, вміє пробуджувати у дітей творчий інтерес до навчання, приваблювати їх своїм позитивним толерантним спілкуванням.
Позаду час натхнення, горіння, хвилювання, переживання. Названі переможці міського конкурсу, які представлятимуть освіту рідного міста на обласному конкурсі «Учитель року – 2012». Ними стали вчитель фізичної культури ЗОШ №1 Т.Г. ДЕМИДЕНКО, вчитель етики ЗОШ №2 Ю.М. ГРЕЧИН, вчитель біології НВК ім. Л.І. Бугаєвської В.В. КАЛАШНИК, вчитель англійської мови та літератури ЗОШ №4 Н.М. Ішина, вчитель української мови та літератури гімназії  ім.  В.О. Ніжніченка Т.Ю. КУШНІР (на фото).
Вітали та нагороджували вчителів-переможців конкурсу начальник міськво
І.В. Шошина, завідуюча міським методичним кабінетом Н.Г. Дробецька, голова профспілкового комітету освітян С.В. Василенко, голова фахового журі
Н.Д. Угнічева, адміністрації шкіл та колеги. За високий рівень професійної майстерності, плідну науково-педагогічну діяльність, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді та з нагоди перемоги у міському конкурсі «Учитель року – 2012» вчителям-переможцям вручили Подяки міського голови, чеки на суму 500 грн ( кошти з міського бюджету), цінні подарунки від міського відділу освіти, профспілки освітян, адміністрації шкіл. Надзвичайно теплими, щирими та сердечними були вітання учнівських художніх колективів гімназії. Насамкінець святкового дійства учасники і переможці конкурсу сфотографувалися на добру пам’ять.

Таїсія ЛИМАНСЬКА.
Фото автора.