За доброю традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника – одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні або економічні мотиви. Його відзначають не тільки лікарі й медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів.

17 червня – напередодні Дня медичного працівника – у малій залі ПКіТ відбулися урочистості, де віншували тих, хто виявляє милосердя, дарує людям радість життя, вселяє віру в майбутнє. На свято працівників медичної галузі завітали міський голова Сергій Супрун та його заступник Надія Угнічева, очільники відділів, управлінь та служб міськвиконкому Комсомольської міської ради, керівники підприємств, представники громадськості нашого міста.

Учасників урочистостей щиросердно привітав міський голова Сергій Супрун. У вітальній промові очільника міста прозвучали слова вдячності працівникам медичної галузі за щоденну якісну, професійну роботу. Сергій Андрійович підкреслив, що саме у цій сфері працюють небайдужі, толерантні, уважні люди. «Професія медпрацівника не знає свят і вихідних, вона потребує великого терпіння, мужності й душевної чуйності. Ваш професіоналізм та відданість справі – це запорука кращого майбутнього України, адже здоров\'я нації – наше найбільше багатство. Тому від працівників медичної галузі, окрім зцілення, очікують уваги, тепла й терпіння. Висловлюю всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя, повернуте здоров\'я. Бажаю вам міцного здоров’я, оптимізму, наснаги, миру й злагоди, благополуччя й щастя вашим родинам», – наголосив керівник міста.

Начальник управління охорони здоров’я Юрій Ковпак привітав колег зі святом, зачитав вітальну листівку від директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктора Лисака.

За сумлінну працю, професійну майстерність, високе служіння принципам добра й милосердя, вагомий особистий внесок у розвиток системи охорони здоров’я та з нагоди професійного свята Дня медичного працівника ряду працівників медичної галузі вручили Подяки міського голови, Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА.

На святі представників найгуманнішої у світі професії привітали начальник міського відділу освіти Ірина Шошина, начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська, начальник Управління Державної казначейської служби України в м.Комсомольську Валентина Забело, начальник Управління Пенсійного фонду України в м.Комсомольську Світлана Нестеренко, директор департаменту ЖКГ Петро Василюк, фінансовий директор НВП «ФЕРОЛІТ» Алла Войтюк, директор з промислової безпеки і навколишнього середовища ТОВ «Єристівський ГЗК» Анатолій Келембет. Гарний настрій дарували творчі колективи Палацу культури і творчості.