28 квітня з нагоди Дня міста в Горішніх Плавнях біля пам’ятного знака «Намет» пройшло традиційне свято для першопрохідців. Для старійшин, людей які будували місто й комбінат, організовано культурно-мистецькі заходи. Свято розпочав муніципальний духовий оркестр, що виступив у сквері до початку заходу, створивши атмосферу піднесення та урочистості моменту.

Привітати першопрохідців завітали почесні гості: міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, заступник міського голови Надія Угнічева, Почесний громадянин міста, член Наглядової ради ПрАТ «Полтавський ГЗК» Олександр Красуля, голови Клубу першопрохідників «Полтавська магнітка», Спілки «Першозасновників» ПрАТ «Полтавський ГЗК» Володимир Лісняк та Анатолій Антонець.

Очільник міста Дмитро Биков звернувся до першопрохідців з вітальною промовою. «Місто, будівництво якого розпочато вашими руками, продовжує свої славні традиції. Сьогодні на кожній його вулиці активно ведуться роботи з реконструкції та капітального ремонту доріг, скверів, благоустрою міста. Ця традиція міста-трудівника закладена вами в далекі 60-ті. Й сьогодні ми намагаємося відповідати тому високому рівню, що ви заклали, робимо все від нас залежне, щоб місто й надалі розвивалося й займало високі лідерські позиції». Дмитро Биков подякував першопрохідцям та першозасновникам за багаторічну сумлінну працю та любов до рідного міста, побажав усім здоров’я, оптимізму, наснаги.

З вітальним словом виступив перед батьками міста й комбінату Почесний громадянин міста, член Наглядової ради ПрАТ «Полтавський ГЗК» Олександр Красуля. Привітав усіх зі святом, побажав здоров’я, благополуччя, миру, достатку, а місту - процвітання. Подякував їм за досвід, наполегливу працю, уміле господарювання.

Міський голова Дмитро Биков, Почесний громадянин міста, член Наглядової ради ПрАТ «Полтавський ГЗК» Олександр Красуля вручили членам клубу першопрохідників «Полтавська магнітка», спілки «Першозасновників» ВАТ «ПГЗК» Подяки міського голови та цінні подарунки (тонометри).

Відділ культури, спорту і туризму, Палацу культури та творчості, ТЦСО «Калина» організували для першопрохідців чудовий святковий концерт та традиційну польову кухню – пригощали батьків міста смачною кашею.