Шановні комсомольчани!
Святкуємо разом 55-річний ювілей міста!

В програмі заходів:

23.04.2015 о 18.00 у великій залі ПК і Т відбудеться звітний концерт колективу ПСМНЗ «Дитяча музична школа». Вхід по запрошеннях. Запрошення можна отримати у відділі культури і туризму (вул. Миру, 22, тел.: 2-17-27)

24.04.2015:

о 10.00 – заходи для першопрохідців біля пам’ятного знаку «Намет»

з 17.00 до 22.00 на Театральній площі – культурно-мистецька акція «Комсомольчани люблять Україну – Україна вітає Комсомольськ». У програмі:

• - благодійний ярмарок на підтримку воїнів АТО «Колір любові»;
  • - зони майстер-класів «Я – українець!»;
  • - стіна побажань рідному місту;
  • - фото зона «Ми всі єдині»;
  • - розважальна програма для дітей (надувні батути, ігрові атракціони);
  • - виїзна торгівля;
  • - концерт творчих колективів ПК і Т;
  • - гала-концерт переможців мистецького фестивалю «Дніпрова хвиля»;
  • - виступ гостей свята

25.04.2015 з 17.00 до 19.00 на літній естраді парку культури і відпочинку грає муніципальний духовий оркестр

Відділ культури і туризму

Шановні мешканці та гості міста Комсомольська!

Напередодні святкування Дня міста, яке відбудеться 24 квітня, нагадуємо вам, що згідно з рішенням 22 сесії Комсомольської міськради Полтавської області 6 скликання у м. Комсомольську під час проведення масових заходів у місцях загального користування забороняється продаж та споживання пива (крім пива у пластиковій тарі та алюмінієвих банках), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів.

Під час святкування Дня міста споживання пива у пластиковій тарі та алюмінієвих банках дозволяється лише на території, де розміщені торговельні палатки, а саме: по вул. Миру, навпроти ПКіТ на проїжджій частині.

Оргкомітет з підготовки та відзначення 55-річчя міста