З нагоди 26 річниці Незалежності України на Театральній площі міста відбулися урочистості та закриття ХІV Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі».

Привітати містян та гостей Горішніх Плавнів зі святом завітали міський голова Дмитро Биков та перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації, депутат Полтавської обласної ради Андрій Пісоцький.

Міський голова Дмитро Биков у вітальному виступі зазначив, що за 26 років ми пройшли чималий шлях до справжньої незалежності. День за днем ми відбудовуємо свою державу, відроджуємо забуте роками відчуття господаря на власній землі, закладаємо фундамент майбутнього для наших дітей. Побажав землякам стабільності, міцного здоров’я, достатку. «Нехай мир та спокій запанують у кожній родині, а віра в гідне майбутнє України окриляє всіх нас на нові звершення», – наголосив Дмитро Биков.

З побажаннями добра і благополуччя до горішньоплавнівців звернувся перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації, депутат Полтавської обласної ради Андрій Пісоцький.

За участі почесних гостей відбулася церемонія нагородження мешканців Горішніх Плавнів: вручено Почесну грамоту Полтавської обласної ради Геннадію Тітаренкута оголошено Подяки міського голови – Тамарі Федосєєвій, Сергію Калініченку, Сергію Александренку, Григорію Годзеві, Вячеславу Якименку, Юрію Кононенку, Валентині Кащенко, Лідії Кравченко, Ілляні Черниш, Інні Першиній, Юрію Бондаренку, Світлані Логвиненко, вручено нагороди учасникам антитерористичної операції – Олегу Найдьону, Олександру Ковальському, Володимиру Гирьці, Владиславу Перуну, Дмитру Чигорку.

Гості нашого міста – творчі колективи із Туреччини й Польщі, Чехії й Сербії, Кіпру й Румунії – та колективи із Кременчука й Горішніх Плавнів, учасники ХІV Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі», дарували горішньоплавнівцям мелодійні пісні та ритмічні танці.