Святкування Дня міста Комсомольська 23 квітня розпочалося на набережній Дніпра виставкою техніки ВАТ «Полтавський ГЗК» і ТОВ «Єристівський ГЗК». Офіційне відкриття виставки відбулося за участі голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктора Лотоуса і заступника технічного директора ТОВ «Єристівський ГЗК» Олександра Тубальцева. Вітаючи комсомольчан зі святом, Віктор Лотоус наголосив: «Нам потрібно пишатися тим, що ми живемо в такому місті з сучасним підприємством, на якому працює багатотисячний колектив. Хочу побажати благополуччя та віри в те, що завтрашній день стане ще кращим». Олександр Тубальцев запевнив, що виробнича діяльність на гірничо-збагачувальних комбінатах Комсомольська ведеться на найсучаснішому обладнанні, запросивши всіх бажаючих відвідати виставкові майданчики комбінатів і взяти участь у конкурсах з подарунками та призами.

На майданчику Набережної вихованці ЦДЮТ організували концертно-конкурсно-розважальну програму для дітей «Веселе містечко» з нагоди свята – Дня міста Комсомольська.

Вздовж Набережної розташувалася «Алея майстрів», де були представлені вироби декоративно-ужиткового мистецтва – тут і кераміка, вишивки, ляльки-мотанки, вироби із бісеру, Петриківський розпис, декупаж, віночки, дивень, вироби із воску, меду, мило, посуд ручної роботи, вишиванки, сопілки, вироби з дерева та скла в українському стилі. На свято в Комсомольськ завітали майстри із Полтави й Івано-Франківська, Дніпропетровська й Кременчука, Дніпропетровської області й Петриківки, Запоріжжя й Опішні, Світловодська й місцеві умільці з Комсомольська. Цікавими були майстер-класи із гончарної справи й ковальської майстерності. Яскравим стало Свято морозива від ТМ «Ласунка» для дітвори.

Вечірню святкову програму на Марсовому полі розпочали виступи творчих колективів Палацу культури і творчості. Тепло зустрічали комсомольчани виступ інструментального гурту «Pochep Beat» із м. Києва й мелодійний концерт тріо «S – клас» із м. Дніпропетровська.

Вітальні промови з нагоди Дня міста адресували комсомольчанам народний депутат України Костянтин Жеваго, вітання якого зачитала ведуча урочистого дійства, міський голова Дмитро Биков, перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Андрій Пісоцький, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, гість свята із міста-побратима Жодино Білорусь – заступник голови міської Ради депутатів Дмитро Заблоцький.

Міський голова Дмитро Биков підкреслив, Комсомольськ з кожним роком стає привабливішим і комфортнішим, місто росте й процвітає, зберігаючи свою самобутність і неповторність. «Нехай у кожній домівці панують мир і добробут, збуваються всі заповітні мрії,» – побажав міський голова.

Перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Андрій Пісоцький привітав зі святом і вручив Почесні грамоти Полтавської обласної державної адміністрації голові правління ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» Віктору Лотоусу, голові Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Вячеславу Мінязеву, керуючому справами виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області Світлані Калашнік, клубу першопрохідників «Полтавська магнітка» (голова ради клубу Володимир Лісняк), спілці «Першозасновників» ВАТ «Полтавський ГЗК» (голова спілки Анатолій Антонець), Комсомольському міському добровільному товаристві «Союз Чорнобиль» (голова ради Анатолій Луцій).

Завершилося свято феєричним виступом гурту «ТіК» із м. Вінниці.