18 березня до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення в малій залі Палацу культури і творчості відбувся урочистий захід. Привітати зі святом завітали міський голова Дмитро Биков, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота, директор департаменту ЖКГ Петро Василюк.

«Щоденна стабільна робота підприємств житлово-комунального господарства та сфери побуту забезпечує тепло та затишок у наших оселях, чистоту вулиць, безперебійний рух міського транспорту, якісне водопостачання та водовідведення, надання безліч інших комунальних та побутових послуг. Без вашої роботи життя сучасного міста неможливе, – наголосив міський голова, вітаючи професіоналів своєї справи. – Нам є чим гордитися. Бажаю, щоб наш Комсомольськ завжди залишався чистим, охайним, привітним до гостей. А вам, шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, зичу здоров’я, благополуччя, успіхів».

Міський голова Дмитро Биков виконав почесну місію нагородження кращих працівників грамотами і подяками.

За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток житлово-комунальної сфери міста та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації нагороджено Світлану Лихожон – начальника відділу збуту КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства»; Почесною грамотою Полтавської обласної ради – Сергія Чумаченька – провідного інженера-технолога цеху каналізації КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства»; Грамотою Полтавської обласної ради Тетяну Холодовську – робітника з благоустрою КП «Озеленення»; Подякою Полтавської обласної ради Володимира Бігуленка – електрозварника ручного зварювання КВП «Комсомольськтеплоенерго»; Альбіну Овчаренко – начальника відділу фінансів та економіки, заступника директора департаменту житлово-комунального господарства. Також були вручені Почесні грамоти Управління ЖКГ Полтавської ОДА, виконавчого комітету Комсомольської міської ради, Подяки міського голови.

Яскравими виступами творчі колективи Палацу культури і творчості привітали працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування.