1 червня 2013 року в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Комсомольську також відбулося свято, присвячене Міжнародному дню захисту дітей.

Привітати вихованців Центру завітали секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, працівники служби у справах дітей виконавчого комітету міськради, представник народного депутата К.В.Жеваго і ВАТ «Полтавський ГЗК» Р.І.Клименко, представник від кафе «Юна –люкс».

Дітлахам вручили солодкі подарунки: пироги, торти, цукерки, а вони у відповідь завзято порадували гостей веселою концертною програмою з піснями, танцями. Свято продовжилося на вулиці, де пройшли конкурси мильних бульбашок, малюнків на асфальті, розіграш призів.

Навколо панувала атмосфера теплого родинного свята, звучали весела музика, безпосередній дитячий сміх, щирі оплески дорослих.