19 грудня в Києві до Дня Святого Миколая відбувся турнір з дзюдо серед юнаків 2004-2005 року народження. Учасниками цьогорічного турніру стали спортсмени майже зі всієї України. Честь нашого міста відстоювали двоє вихованців відділення дзюдо міського осередку ОДЮСШ «Олімпійські надії» – Едуард Шулімов та Артем Черкасов.

У ваговій категорії 46 кг виборов «золото» Едуард Шулімов, а «срібним» призером цих змагань у ваговій категорії 50 кг став Артем Черкасов. Борець із Комсомольська Едуард Шулімов провів на татамі три поєдинки із киянами. Всі виграв упевнено й чисто, ставши переможцем. Артем Черкасов провів на татамі чотири поєдинки із киянами, та вже у фінальному поєдинку Артем програв супернику, виборовши друге місце.

Вихованці міського осередку ОДЮСШ «Олімпійські надії» Едуард Шулімов та Артем Черкасов дякують своїм тренерам Олександру Володимировичу Ємченку та Валерію Івановичу Заболотному за гарну підготовку до цих змагань.