04 серпня 2020 року на 78 році життя перестало битися серце талановитого й чуйного педагога, мудрого керівника й надійного товариша Селіванова Олександра Івановича.

Олександр Іванович народився 1942 року в селі Григорівка Васильківського району Дніпропетровської області в сім’ї робітника. Закінчив шість класів середньої школи № 13 міста Кемерово, із 1957 по 1961 роки навчався в середній школі № 3 м. Ясинувата Донецької області. Із серпня 1964 по червень 1968 року навчався в Горлівському педагогічному інституті іноземних мов, після чого за направленням працював у місті Амвросіївка Донецької області в середній школі № 4 заступником директора і вчителем англійської мови. Із 9 жовтня 1973 року проживав у м. Комсомольську і працював учителем англійської мови у восьмирічній школі №16 (зараз ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1), а потім у 1979 році переведений на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи середньої школи №5 (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської).

Із 26 серпня 1981 року по 28 жовтня 2003 року Олександр Іванович Селіванов працював директором Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням англійської мови.

Життєвий шлях Олександра Івановича Селіванова – це зразок людської гідності та добропорядності. Під його мудрим керівництвом розвивалася школа, збагачувався талановитими педагогами колектив, отримували путівку в доросле життя сотні випускників. Його слова, думки й добрі справи, щедро засіяні в освітянську ниву, проросли зернами вдячності й любові до рідного міста. Олександр Іванович користувався заслуженою повагою серед педагогів, батьків і дітей. За багаторічну сумлінну працю неодноразово нагороджувався освітянськими відзнаками.

Висловлюємо щирі співчуття родині покійного та поділяємо горе. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Олександра Івановича Селіванова.

Горішньоплавнівської міської ради