У переддень відзначення Дня Конституції України мешканці мікрорайону, на території якого розміщене дитяче містечко, мали змогу взяти участь у заході, ініційованому секретарем міської ради Н.Р.Карпець.

Організації свята активно сприяли депутат міської ради А.О.Рикус, начальник відділу фізичної культури та спорту В.В.Подрезан.

Спортивні змагання, ігри, конкурси об’єднали в цей день і дорослих, і дітей.

А допомагали учасникам свята волонтери міського ЦСССДМ та спортивні тренери.

Ніхто не залишився байдужим до святкового дійства. Кожен із присутніх усвідомлював, що саме здоровий спосіб життя, небайдужість до громадської справи, дотримання порядку й чистоти об’єднує громаду міста у спільній справі. Родзинкою заходу стало сонце, утворене з вишитих українських рушників. Під звуки чудової «Пісні про рушник» люди повільно рухалися по колу, тримаючи в руках сонце з рушників. Це справляло надзвичайне враження!

Усіх присутніх на святі привітали секретар міської ради Н.Р.Карпець, начальник відділу фізичної культури і спорту В.В.Подрезан. Спонсорами заходу виступили Комсомольська міська рада та її виконавчий комітет, також ВАТ «Комсомольський хлібзавод»