Святкування Дня міста в Комсомольську

altУ Комсомольську традиційне щорічне святкування Дня міста розпочалося 6 травня. В цей день з 10-ї ранку біля пам’ятного знаку «Намет» зібрались першопрохідці, представники міської влади на чолі з міським головою С.А.Супруном, генеральний директор « ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус, представники громадськості та мешканці міста.

Здається, зовсім недавно, минулого року, відсвятковано 50-річний ювілей Комсомольська, відкрито реконструйований сквер та пам’ятник першій палатці. Адже саме ці місця є для комсомольчан символічними, бо в них живе історія, пам’ять про початок будівництва нашого міста.

altУ своїх вітаннях всі виступаючі відзначали, що і сьогодні ветерани новобудови не залишаються осторонь визначних подій, а впевнено тримають руку на пульсі життя міста. Жодні громадські слухання не проходять без представництва клубу прохідців, так само, як і святкування чергових роковин Комсомольська неможливе без традиційного суботника за участю першопрохідців.

Для першопрохідців та присутніх на заході свої художні виступи дарували самодіяльні колективи ПКіТ, а потім традиційно «польова кухня» пригощала всіх смачною кашею.

7 травня програма святкування Дня міста для alt комсомольчан та гостей міста була надзвичайно різноманітною та насиченою. Зранку на території пляжу проходили змагання з рибної ловлі, а о 10 годині на території яхт-клубу відбулося відкриття Всеукраїнських змагань з веслування на човнах класу «Дракон» пам’яті комсомольчанина Олександра Литвиненка. Зауважимо, що за три роки існування міської Комсомольської федерації «Драгонком» спортсмени нашого міста взяли участь у Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях і досягли значних успіхів – 2-е місце на чемпіонаті України. В День міста комсомольчани теж здобули перемогу у змаганнях з цього виду спорту, що є дуже популярним в Комсомольську і набуває активності та своїх прихильників.

altЗ 11 години розпочала свою роботу виставка-ярмарка на набережній Дніпра. Відкриваючи виставку-ярмарку, міський голова С.А.Супрун зазначив, що споконвіку ярмарок на Україні був і залишається неповторним і колоритним явищем. Сьогодні це не тільки прекрасна можливість відпочити і розважитися, але і зручне місце для налагодження нових контактів і розвитку вже існуючих зв′язків.

Дійсно, на нинішній виставці-ярмарці «Техно-шоу-2011» свої експонати, зокрема, потужну техніку представили великі підприємства – ВАТ «Полтавський ГЗК» та ТОВ «Єристівський ГЗК».

Придбати пам\'ятний сувенір чи просто помилуватися витворами народного мистецтва, побувати на майстер-класах запросила всіх «Алея майстрів». Працювала цікава експозиція «Комсомольськ туристичний». А в «Харчевні на колесах» для всіх знаходилося з\'їсти чи випити чогось смачного з традиційної української кухні. Колоритним доповненням ярмарку стали яскраві та запальні національні пісні й танці у виконанні самодіяльних колективів міста Палацу культури і творчості, які демонстрували комсомольчанам та гостям міста свою мистецьку майстерність в концертній програмі «Комсомольська Енеїда».

altНа так званому Марсовому полі для наймолодших мешканців міста ще зранку працювали луна-парк та дитячий майданчик з надувних батутів. А вечір подарував незабутні враження від концерту міських дитячих колективів, переможців фестивалю «Дніпрова хвиля» та концерту зірки української естради Петра Чорного. Після святкового феєрверку відбулася Молодіжна дискотека за участю гурту «ХХХ ДЖ».