Пішов із життя Євгеній Іванович Шестаков, який упродовж багатьох років був заступником голови громадської організації «Першозасновники Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

Своє життя Євгеній Іванович присвятив місту й комбінату.

Народився Євгеній Іванович 11 серпня 1934 року в с.Нікітовка  Ворошиловградської області. У 1943-1950рр. навчався в школі. У вересні 1950 року вступив до Краснолуцького гірничого технікуму, де здобув фах гірничого техніка-маркшейдера.  У 1954 році розпочав навчання у Криворізькому гірничо-рудному інституті, по закінченні якого отримав кваліфікацію гірничого інженера-маркшейдера.

Трудову діяльність на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті Євгеній Іванович розпочав у 1962 році. Працював маркшейдером, заступником головного інженера, головним інженером, із 1978 по 1981рр. – начальником рудника. Також займав посади заступника головного інженера комбінату з гірничих робіт, заступником начальника технічного відділу. Із 1994 року Євгеній Іванович Шестаков працював начальником дільниці спеціалізованого цеху виробництва вибухових робіт. Завжди сумлінно та з відповідальністю виконував свої професійні обов’язки, був вимогливим до себе й колег.

28 лютого 2001 року Євгеній Іванович звільнився, вийшов на пенсію.

Євгеній Іванович мав активну громадянську позицію, заслужив глибоку повагу й шану серед колег, друзів і містян.

Неодноразово Євгенію Івановичу оголошувалася Подяка міського голови. Був нагороджений Почесною грамотою виконавчого комітету Комсомольської міської ради, відзнакою Комсомольської міської ради «Вдячність громади».

Від імені територіальної громади висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким із приводу смерті Євгенія Івановича Шестакова.

Світлий і добрий спомин про Євгенія Івановича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав!