Стартував новий проєкт «Зупинка: Я» – спільна ініціатива програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) за участі громадської організації «Центр психологічної допомоги «Конфіденс» і Горішньоплавнівської міської територіальної громади для надання комплексної психологічної допомоги та психоедукації для зміцнення психічного здоров’я, попередження виснаження та відновлення ресурсу українців.

Проєкт передбачає всебічну підтримку учасників, зокрема консультації з психологом, за потреби – з психіатром, довготривалий супровід, роботу онлайн та наживо. Учасники мають можливість долучатися до вебінарів, майстер-класів, лекцій, ретритів тощо.

До проєкту можуть доєднатися батьки, батьки й опікуни дітей з особливими освітніми потребами, жінки з дітьми до 18 років, у сім’ях яких загинули годувальники, спеціалісти професії «Люди-люди», які зіткнулися з вигоранням. Зареєструватися можна за посиланням

Прийом буде вести психолог проєкту Наталія Юденко у міській бібліотеці за адресою: вул. Миру, буд. 22, м. Горішні Плавні.

Довідки за телефоном 0952547372