28-30 квітня пройшов відкритий турнір з плавання «Сакура» серед спортсменів з обмеженими можливостями у місті Ужгороді.

Вперше за багато років цей турнір відбувся саме тоді, коли цвіла сакура, і спортсмени побачили цю унікальну вишню з чудовими рожевими квітами.

У турнірі взяли участь 95 спортсменів з усіх куточків України, були закордонні спортсмени зі Словаччини. З нашого міста п\'ять спортсменів «Інваспорту» стали учасниками змагань: Крамаренко Тетяна, Малихіна Тетяна, Заміських Назар, Сітько Віктор і Новик Віталій.

Хлопці дуже старалися і їхні старання увінчалися успіхом. Усі спортсмени пливли по чотири дистанції. Таня Крамаренко стала першою на дистанції 100 метрів на спині, посіла 3 місце на дистанції 50 метрів і 100 метрів вільним стилем. Заміських Назар і Новик Віталій мали найбільше суперників у своїй категорії. Назар став першим на дистанції 50 метрів вільним стилем на дистанції 100 метрів на спині. Віталій Новик був четвертим на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Дуже хороші результати показала Малихіна Тетяна, яка стала першою на дистанції 50 метрів вільним стилем і другою на дистанції 100 метрів. Вітя Сітько був один у своїй категорії і суперників не мав. Але значно поліпшив свої особисті результати. Це теж значна перемога.

Крім успіхів на змаганнях діти отримали задоволення від відвідування міста Ужгород. Спортсмени мали змогу пройтися старими вуличками міста, відвідали закарпатський музей народної архітектури та побуту, вперше побачили квітучу сакуру і магнолію, зробили багато незабутніх знімків. По дорозі до Києва відвідали дитячий розважальний комплекс «Sky park», де отримали масу задоволення, пострибали на батутах і покаталися на канатних доріжках.

Висловлюємо подяку Благодійному фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» за безкоштовний проїзд і добові для спортсменів, Ужгородскому інваспорту за безкоштовне проживання. А також спонсорам Пацері Катерині, Шумаріній Зінаїді, Кочубей Світлані і батькам спортсменів за допомогу в оплаті харчування протягом п\'яти днів.