“Стабільність і безпека – гарантія майбутнього України”

Представники активної молоді Донецької, Дніпропетровської, Полтавської, Сумської, Черкаської, Кіровоградської областей та столиці взяли участь у Всеукраїнській конференції “Стабільність і безпека – гарантія майбутнього України”, яка проходила 10-11-го листопада у Комсомольську.

Зустріч відбувалася під девізом: “Я – корисний для громади” і була організована з метою обміну досвідом діяльності доброчинних учнівських об’єднань та впровадження здобутих знань на практиці.

У рамках конференції учасники проводили тренінги й вуличні акції, відвідали будинок захищеної старості у с. Дмит- рівка, побували з екскурсійною програмою на ВАТ “Полтавський ГЗК”. Гостям також презентували стратегію розвитку молодіжної і сімейної політики Комсомольська. Запрошені ж, у свою чергу, розповіли про особливості роботи   у цьому напрямі у своїх містах.

Відкриття і закриття заходу, навчальна і розважальна програми проходили у стінах ЗОШ №2 з поглибленим вивченням математики. До речі, ця школа вже кілька років поспіль зустрічає гостей Всеукраїнських учнівських конференцій.

До заходу долучилися почесні гості: начальник відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської облдержадміністрації Наталія Анатоліївна ШКОДЕНКО, секретар Комсомольської міської ради Світлана Олександрівна КАЛАШНІК, керуючий справами виконкому Комсомольської міської ради Любов Борисівна КОШАРА, головні спеціалісти міського відділу освіти Петро Іванович ХОХУЛЯ та Юрій Васильович ОМЕЛЬЯНЕЦЬ, завідуюча міським методичним кабінетом Надія Герасимівна ДРОБЕЦЬКА, методист міського методичного кабінету Надія Дмитрівна УГНІЧЕВА, директор територіального центру соціального обслуговування “Калина” Лідія Василівна БАБИЧ та її колеги з області, заступник начальника відділу підготовки кадрів ВАТ “Полтавський ГЗК” Руслан Іванович КЛИМЕНКО, начальник відділу у справах дітей, сім’ї та молоді Комсомольського міськвиконкому Тетяна Володимирівна ОРОБЧЕНКО, працівники її відділу та ін.

Партнерську підтримку конференції надали Дмитрівська сільська рада, ВАТ “Полтавський ГЗК”, навчальні заклади України, музей ПГЗК та засоби масової інформації Комсомольська.

За ці два дні учні з усієї України не лише здружилися, показали, чим можуть бути корисними для Комсомольська, а й презентували результати дводенної роботи громаді.

За словами Любові Борисівни, цей захід – важливий внесок у відродження у незалежній Україні благодійності як норми суспільного життя.

Учасники й організатори Всеукраїнської учнівської конференції  “Стабільність і безпека – гарантія майбутнього України” вкотре переконалися у важливості й доцільності проведення подібних заходів та запланували подальшу співпрацю.

Катерина СТРОМИЛО.
Фото автора.