У місті Дьєр (Gyor), Угорщина, триває чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї.

На цих змаганнях представлені найбільшою кількістю спортсменів делегації Угорщини, України, Німеччини та Росії. Загалом понад 670 спортсменів із 48 країн.

У ході фінальних змагань українська юніорська команда стрільців з пістолета виборола срібні нагороди чемпіонату.

На цьому чемпіонаті командні старти проводилися вперше в новому форматі. У вправі ПП-3 (стрільба по мішені з чорним кругом; 60 пострілів), серед юніорів, срібними призерами в командному заліку стала команда у складі вихованця ДЮСШ №1 Городинця Максима (м.Горішні Плавні), Гонти Дмитра(м. Рівне), Кириленка Богдана (м. Вінниця).

Вітаємо нашого спортсмена Городинця Максима і збірну України зі «сріблом» чемпіонату Європи!