Комсомольський міський голова С.А. СУПРУН 27 жовтня зустрівся зі студентами Комсомольського політехнічного технікуму. Мову вели про місцеве самоврядування.

До діалогу долучилися і заступник міського голови Л.М. БИНДИЧ та секретар міськради С.О. КАЛАШНІК. Світлана Олександрівна розповіла старшокурсникам навчального закладу про місцеве самоврядування Комсомольська. Студенти були не лише активними слухачами, а і співрозмовниками. Вони ставили Сергію Андрійовичу запитання, що хвилюють не лише студентство та молодь міста, а й усю громаду Комсомольська.

Старшокурсники технікуму на власні очі побачили роботу міського фінансового управління, управління архітектури і містобудування, загального відділу, відділу  сім\'ї та молоді, департаменту економічного розвитку та ресурсів – вони побували на екскурсії у структурних підрозділах міської ради та її виконавчого комітету.
Усі залишилися задоволені зустріччю і висловили надію на подальшу співпрацю.

Катерина СТРОМИЛО.