Чемпіонкою країни серед юніорок у марафоні на байдарці-одиночці стала Анастасія Білоус із Комсомольська, яка здолала дистанцію 18 км із результатом — 1 година 31 хвилина 03 секунди. Про це повідомляє «Полтавщина Спорт». У Миколаєві завершився чемпіонат України з веслувального марафону на байдарках і каное, за підсумками якого представники Полтавщини завоювали 7 медалей — одну золоту, чотири срібні та дві бронзові.

Полтавець Андрій Безуглий став дворазовим срібним призером серед юніорів у марафоні на каное (18 км) — спочатку на човні-одиночці (1 година 30 хвилин 35 секунд), а потім на човні-двійці — разом з Олександром Шеметилом (Ковель, Волинська обл.) — 1:30:29.

Ще у двох номерах веслувальної програми наші земляки посіли одразу другі і треті місця на п’єдесталі пошани серед чоловіків на дистанції 26 км. За підсумками марафону на каное-одиночці «срібло» завоював Дмитро Загній (Полтава) — 2 години 32 хвилини 50 секунд, а «бронзу» — Костянтин Пересипкін (Комсомольськ) — 2 години 40 хвилин 08 секунд. Такий же «дубль» удався й серед чоловічих каное-двійок: срібними призерами стали Максим Ашпай і Олексій Шпак (обидва — з Комсомольська) з результатом — 2 години 08 хвилин 39 секунд, а бронзовими — міжміський дует Артем Баландін (Полтава) – Ілля Грицак (Хмельницький) — 2:09:54.