Вітаю спортсменів і тренерів ДЮСШ № 1 із вдалими виступами на чемпіонатах України зі стрільби кульової серед спортсменів 1997 року народження та молодших.

На чемпіонаті України з кульової стрільби з гвинтівки Ірина Єгорченко у вправі МГ-9 серед жінок виборола І місце. У командному заліку Владислав Ковтун, Сергій Григоренко, Максим Шевченко зайняли ІІІ місце серед чоловіків у вправі МГ-5.

На чемпіонаті України з кульової стрільби з пістолета наші спортсмени взяли ІІІ місце загальнокомандної першості серед областей. Максим Городинець завоював ІІ місце у вправі МП-8. У командному заліку Максим Городинець, Олексій Ціон, Ростислав Смоляр вибороли І місце у вправі МП-8 і у вправі ПП-3; ІІ місце - у вправі МП-5. Надія Шаманова, Валерія Боровик, Серафіма Борзова зайняли ІІІ місце у вправі МП-5.

За підсумкам двох чемпіонатів України ДЮСШ № 1 м. Горішні Плавні здобула ІІІ місце серед 20 ДЮСШ, СДЮШОР, УФК України.

До змагання спортсменів готували тренери-викладачі - Євгеній Безпалько, Віктор Недбайло, Владислав Григоренко,  Олексій Хабаров, Олексій Небесний.

Бажаю спортсменам і тренерам сил і наснаги, завзяття й успіхів у майбутніх змаганнях!