25 лютого 2017 року на Театральній площі ПК і Т у рамках святкування Масляної пройшли спортивно-масові заходи для населення міста з дартсу (серед дорослих  та дітей), армрестлінгу, підняття гирі та змагання з крос фіту. Усього у спортивно-масових заходах взяло участь біля 50 мешканців нашого міста.

Змагання з дартсу проводилися у двох вікових категоріях:

• - дорослі віком від 15 років і старші: переможець Кривчун Андрій, вибив результат 480 очок;
  • - діти віком до 15 років: переможець Шапрудь Єгор, вибив результат 617 очок.

У змаганнях з армрестлінгу переможцем став Онишенко Олексій, який також переміг у змаганнях з підняття гирі.

Уперше в нашому місті дебютували змагання з кросфіту, цей вид спорту тільки розпочинає розвиватися в нашому місті. На цьому святкуванні він дуже прийшовся до вподоби нашим мешканцям, як учасникам, так і вболівальникам У змаганнях з кросфіту перемогу виборов Тельвак Ігор, показавши найкращий час 1,55,7.

Усі переможці змагань були нагороджені млинцями та подарунками від спонсорів (футболки) ПП «Трикотажний рай».

Відділ культури, спорту і туризму дякує Штейці Олександру за допомогу в організації нагородження переможців, а також суддівській колегії у складі: Мазура Юлія, Шияна Максима, Горпинича Володимира, Черевика Андрія за організацію і проведення спортивно-масових заходів.