Бронза Міжнародного турніру з боксу серед жінок

У місті Ясси (Румунія) з 19 по 14 травня 2017 року проходив Міжнародний турнір з боксу серед жінок. Україну представляли 3 спортсменки із Донецька, Дніпра та Горішніх Плавнів.

Наша землячка Ганна Охота у ваговій категорії 51 кг здобула бронзу, провівши 2 бої, один із яких впевнено перемогла у спортсменки з Ірландії, а другий, за кількістю очок, програла титулованій спортсменці із Росії Савельєвій Олені.

За словами тренера Олександра Середницького, на цьому турнірі Аня показала себе досить впевнено, останній бій пройшов «рівно» і спортсменка набула корисного досвіду, позмагавшись із лідерами світового боксу.

Відкритий чемпіонат ФСТ «Динамо» з боксу

З 18 по 20 травня в місті Полтаві відбувся відкритий чемпіонат ФСТ «Динамо» з боксу, у рамках якого змагалися спортсмени із Миргорода, Кременчука, Нових Санжар, Гадяча, Полтави та Горішніх Плавнів.

У своїх вагових категоріях чемпіонами та призерами стали усі спортсмени ДЮСШ №1, які взяли участь у змаганнях:

ІІІ місце – Перетокін Данило

Анастасія Мельник стала бронзовою призеркою молодіжного чемпіонату України з дзюдо

18-20 травня у місті Дніпро відбувся молодіжний чемпіонат України з дзюдо до 23 років. Спортсменка ДЮСШ №1 Анастасія Мельник стала бронзовою призеркою.

На Всеукраїнському фестивалі із дзюдо «KREMEN CUP»

20-21 травня в м. Кременчуці пройшов Всеукраїнський фестиваль із дзюдо «KREMEN CUP» серед юнаків та дівчат 2004-2012 років народження.

За два дні змагань участь взяли близько 500 спортсменів з усієї України, а саме: Донецької, Запорізької, Одеської, Дніпропетровської, Харківської, Кіровоградської, Полтавської областей та м. Києва.