8 листопада в м. Комсомольську у фізкультурно-оздоровчому комплексі пройшов відкритий традиційний Всеукраїнський турнір з дзюдо пам’яті майстра спорту СРСР Кікотя Володимира Олександровича серед юнаків у трьох вікових групах: 2002-2003, 2004 та 2005 років народження.

У змаганнях взяли участь 325 спортсменів із Харкова, Дніпропетровська, Луганська, Сум, Кіровограда, Олександрії, Світловодська, Кременчука, Полтави, Лохвиці, Семенівки, Малої Виски та Комсомольська.

На відкритті змагань були присутні: заступник міського голови Угнічева Н.Д., головний спеціаліст міського відділу освіти Омельянець Ю.В., начальник відділу з фізичної культури і спорту Подрезан В.В., директор ДЮСШ №1 Бородіна Т.С., вдова В.О.Кікотя – Тетяна Іванівна.

Організаторами виступали: Комсомольська міська федерація дзюдо, ДЮСШ №1 та міський відділ з фізичної культури і спорту.

Вихованці ДЮСШ №1 посіли вісім перших місць, три – других та шість – третіх.

Вітаємо комсомольчан із впевненою перемогою, пишаємося їх досягненнями!

Директор ДЮСШ №1 Бородіна Т.С.