20-22 березня 2014 року в Комсомольську проведено чемпіонат Полтавської області з боксу серед юніорів та молоді.

У рамках проведення обласних змагань відбувся турнір серед молодших  юнаків, присвячений 25-річчю виводу радянських військ з Афганістану. Воїни-інтернаціоналісти міста вручили нагороди турніру юним талановитим спортсменам: Шаповалову  Руслану, Д’яченку Владиславу, Скапцову Максиму, Чигрипець Владиславу, Писарському Владу, Мірошниченку Олегу, Гричуку Владу, Харлинському Данилу.

Протягом двох днів учасники змагань виборювали нагороди обласного чемпіонату. За перебігом боксерських боїв уважно спостерігали поважні гості змагань – заслужений тренер України,старший тренер команди «Українські атамани» Михайло Мельник та заслужений майстер спорту України з боксу, чемпіон Європи Денис Пояцика.

За підсумками змагань сформовано склад збірної команди Полтавської області.

Відзначаємо кращих боксерів:

• Осипов Ілля (Комсомольськ)
  • Осипов Іван (Комсомольськ)
  • Павловський Євген (Комсомольськ)
  • Ловнічий Андрій (Комсомольськ)
  • Сушко Микита (Комсомольськ)
  • Холоша Олег (Комсомольськ)
  • Мирний Віктор (Полтава)
  • Петросян Зоревар (Полтава)
  • Тарасенко Данило (Кремечук)
  • Христенко Олександр (Кременчук)
  • Захарченко Євген (Решетилівка).

Змагання під керівництвом головного судді змагань – судді міжнародної категорії Чирочки В.В. (Комсомольськ) пройшли на високому організаційному рівні.

Керівництво Федерації боксу Полтавської області представники якої була на змаганнях планує подати пропозиції до Федерації боксу України по розгляду питання щодо проведення в місті Комсомольську змагань Всеукраїнського рівня – чемпіонатів України серед юнаків, юніорів та молоді.

Відділ  фізичної культури та спорту