Члени депутатського корпусу Тарас Зінченко та Олег Юренко поділились враженнями від участі в змаганнях спочатку обласного етапу, а потім і всеукраїнського.
За їхніми словами, 16 вересня 2011 року в місті Полтава пройшли фінальні змагання обласної спартакіади присвяченої 20-річчю Незалежності України серед депутатів обласних, районних та міських рад. Змагання проходили з шашок, міні-футболу, волейболу та тенісу. Усього у змаганнях приймали участь 18 представників депутатського корпусу Комсомольської міської ради. З Полтави депутати-спортсмени привезли Кубок та диплом за 1-е місце з шашок, Кубок та диплом за 3-є місце з міні-футболу, а за підсумками - Кубок та диплом за 2-е загальнокомандне місце в обласній спартакіаді серед народних депутатів.
Згідно з рішенням головної суддівської колегії обласної Спартакіади 2 депутата Комсомольської міської ради –Тарас Зінченко і Олег Юренко та 2 депутата Дмитрівської сільської ради –Наталія Філіппова і Ярослав Крівіч були визначені для участі в складі збірної Полтавської області у фінальній частині 1-ї Всеукраїнської спартакіади, присвяченій 20-й річниці Незалежності України.
У змаганнях приймали участь 21 команда з різних областей України. За підсумками змагань з усіх видів спорту Полтавська обласна команда посіла загальнокомандне третє місце.
В кінці зустрічі секретар міської ради Світлана Калашнік подякувала депутатам, які приймали активну участь у змаганнях та відстоювали честь нашого міста, а також побажала їм подальших успіхів та перемог у майбутніх спортивних змаганнях.