Суботнього ранку на стадіоні «Гірник» відбулася товариська зустріч між командами комсомольчан – підприємців і депутатів міської ради. Ці дружні зустрічі в нашому місті проходять другий рік поспіль.

Привітати учасників спортивного свята завітала секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік: «Ми вже кілька років у Комсомольську успішно реалізовуємо спортивний проект, спрямований на підтримку спорту і дружніх взаємин між депутатським корпусом та підприємцями міста. Цей чудовий захід згуртовує й об\'єднує всіх нас, бо усю енергію треба спрямовувати на дружбу, на спорт, на любов, на творення. Бажаю вам усім невичерпної енергії, оптимізму, виконання всього задуманого, міцного здоров\'я, сімейного благополуччя».

Кожному учаснику спортивного дійства Світлана Олександрівна вручила медаль товариської зустрічі-2014.

Незалежно від результатів матчу на зустрічі перемогла дружба, воля до перемоги, прагнення до мирного й щасливого майбутнього.