17 листопада відбулось спільне засідання постійних комісій міської ради. На порядку денному значилось одне питання - «Про заходи, спрямовані на мінімізацію наслідків світової фінансової кризи для економіки м. Комсомольська».

На початку засідання міський голова С.А. Супрун ознайомив присутніх із фінансовим станом міста. На жаль, у деяких підприємствах Комсомольська сьогодні існує загроза скорочення робочих місць, зниження заробітної плати і, відповідно, прогнозується зменшення наповнення міського бюджету.

Перший заступник міського голови Ю.М. Муха розповів присутнім, що за пропозицією групи депутатів міської ради було розроблено заходи, спрямовані на мінімізацію наслідків світової фінансової кризи для економіки

м. Комсомольська. Для цього було узагальнено пропозиції, висловлені членами міського Координаційного комітету сприяння зайнятості населення. «За попередніми прогнозами, річний бюджет буде виконано. Що чекає на Комсомольськ у фінансовому плані в січні-лютому 2009 року, сьогодні точно передбачити не може ніхто»,- зазначив перший заступник міського голови. І все ж, для того, щоб пом\'якшити фінансовий удар на кожну родину комсомольчан, необхідно вже сьогодні затвердити низку заходів, принципово важливих для нашого міста , - підкреслив Ю.М. Муха. Серед основних рекомендацій, винесених на розсуд депутатів міськради, були такі:

- при визначенні виконавців робіт на замовлення міської ради через міське УЖКГ, УітаБ перевагу надавати юридичним особам, зареєстрованим у м. Комсомольську;

- передбачити у міському бюджеті на 2009р. кошти на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами, що надаються суб\'єктам малого та середнього бізнесу для реалізації інвестиційних проектів у виробничій сфері;

- розміщувати тимчасово вільні кошти міського бюджету на депозитних рахунках у Комсомольських філіях банків;

- активізувати роботу із залучення інвесторів у будівництво об\'єктів житла, соціально-культурної, соціально-побутової сфер та інженерних мереж у м. Комсомольську;
активізувати роз\'яснювальну роботу стосовно видів встановлених чинним законодавством України соціальних гарантій для вивільнених працівників, а також провести систематичну роботу, направлену на легалізацію найманих працівників та заробітної плати.

- за сприяння Асоціації міст України (АМУ) внести пропозиції до Верховної Ради України про збільшення частки надходжень до місцевих бюджетів від загальнодержавних податків.

Після тривалого обговорення, з врахуванням висловлених зауважень та пропозицій, депутати міської ради ухвалили винести проект рішення щодо прийняття заходів, спрямованих на мінімізацію наслідків світоіої фінансової кризи для економіки м. Комсомольська, на позачергову сесію Комсомольської міської ради, що відбудеться 19 листопада.