19 квітня в м. Полтава команда депутатів Комсомольської міської ради взяла участь у ІІ етапі попередніх ігор з міні-футболу та волейболу Всеукраїнської спартакіади серед депутатів обласних, районних, міських, сільських та селищних рад. Команди змагалися на спортивних майданчиках Полтавського педагогічного університету.

У чемпіонаті з міні-футболу депутати міста Комсомольська та села Дмитрівка зайняли 2 місце.

Непогано проявила себе наша збірна на чемпіонаті з волейболу, де посіла 3 місце та поступилась командам з м. Кременчука та м. Полтави.

30 квітня команда депутатів Комсомольської міської ради  взяла участь у фінальних змаганнях ІІ етапу Всеукраїнської спартакіади серед депутатів обласних, районних, міських, сільських та селищних рад (міні-футбол, шахи та шашки).

За результатами фінальних змагань з шахів депутату Комсомольської міськради Зінченко Тарасу Михайловичу було присуджено ІІ місце в особистому заліку.

За результатами спартакіади команда депутатів Комсомольської міської ради посіла ІІІ призове місце серед команд депутатів міських рад. До складу спортивної команди увійшли депутати Комсомольської міської ради: Мінязев Вячеслав Данилович, Бучок Валерій Васильович, Гаврильченко Павло Петрович, Ткаченко Валерій Григорович, Зінченко Тарас Михайлович, Кашкан Володимир Анатолійович, Чаплоуцький Андрій Миколайович,  Ткаченко Валерій Григорович, Канарський Сергій Романович, Юренко Олег Борисович, Соколенко Андрій Миколайович, Гаврилюк Артем Сергійович, Лисенко Олександр Миколайович, Брижань Віктор Григорович, Бреус Олександр Миколайович та депутати Дмитрівської сільської ради: Крівіч Ярослав Іванович, Філіппова Наталія Михайлівна.

За підсумками проведених фінальних змагань буде сформовано збірну команду Полтавської області, яка з 27 травня по 1 червня 2013 року в місті Алушта буде захищати честь Полтавщини у фіналі Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Верховної Ради України, обласних, районних та міських рад.