Сьогодні у залі Полтавської обласної ради завершено першу сесію ради. Участь у роботі пленарного засідання також взяли депутати облради від Комсомольська, секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота.

З 84 новообраних депутатів Полтавської обласної ради зареєструвалося 72. 12 з них були відсутні з поважних причин. Вів засідання голова обласної ради Олександр Біленький.

На початку засідання депутати урочисто склали присягу на вірність Україні та отримали посвідчення.

За традицією відбулося нагородження. Відзнаки лауреатів обласної премії імені С.А.Ковпака були вручені Володимиру Шипову – першому заступнику командира батальйону – начальнику штабу другого стрілецького батальйону військової частини 3052 Національної гвардії України, учаснику бойових дій у зоні АТО (номінація «Захисник України), Володимир Шипов також отримав Почесну відзнаку обласної ради «За вірність народу України» ІІ ступеня; заслуженій артистці України Олені Білоконь (номінація «Мистецький арсенал»). Дипломи були вручені переможцям заснованого обласною радою щорічного конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад».

У ході роботи четвертого засідання першої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання депутати обрали другого заступника голови ради (лідер фракції «Свобода» Анатолій Ханко), затвердили Положення про постійні комісії облради, їх склад.